Kontakt

Taniekarnisze.pl

tel.: 516 851 871

mail: biuro@taniekarnisze.pl

Numer konta do przelewów

81 1050 1360 1000 0090 3013 4952

ING BANK SLĄSKI

Rozety to upinania firan i zasłon – sprawdź naszą ofertę!

Dobierz stylowe zasłony i firany do swoich karniszy i dopasuj do nich efektowne rozety! W naszym sklepie internetowym TanieKarnisze.pl przygotowaliśmy dla klientów eleganckie rozety do firan oraz rozety do zasłon w różnorodnych wzorach do wyboru. Sprawdź już teraz nasze propozycje i złóż już teraz swoje zamówienie!

Rozeta do upinania firan oraz do zasłon jest specjalnym elementem, który montowany jest do ściany. Ma on na celu przytrzymanie firanek lub zasłon w odpowiednim miejscu, aby stworzyły one dekoracyjną falę przy oknie. Pozwala on także na odsłonięcie zasłon, gdy służą one jako osłona okienna.

W naszym asortymencie można kupić rozety do upinania firan i zasłon wykonane z najwyższej jakości metalu. Nasza rozeta metalowa to dopracowana w najdrobniejszych detalach konstrukcja – idealna trwałość, wytrzymałość, a także stylowe wykończenie, aby pasowała ona idealnie do wielu przestrzeni.

Posiadamy na sprzedaż różne rozety wzory można dopasować zarówno do aranżacji klasycznych, jak również tych nowoczesnych.

Oferujemy różne rozety na upinanie firan wzory kwadratowe, okrągłe, z dekoracyjnymi rzeźbieniami, a także zdobione kryształkami.

Warto przy tym wskazać, że każda rozeta do firan i zasłon występuje w kilku kolorach do wyboru – złoty antyk, satyna nikiel oraz czarny nikiel, dlatego też można łatwo dopasować je do kolorystyki karniszy w naszym asortymencie.

Dostępne w naszym sklepie rozety do upinania firan oraz zasłon są bardzo łatwe w montażu. Wykorzystują specjalne wkręty, które są estetycznie łączone z konstrukcją rozety. Montaż można wykonać we własnym zakresie – wystarczą podstawowe narzędzia. Razem z naszymi rozetami upinanie zasłon i firan jest naprawdę bardzo proste!

Dzięki elementowi takiemu jak rozeta firany czy zasłony nie tylko będą prezentować się piękniej, ale również będą bardziej praktyczne w codziennym użytkowaniu!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi modelami rozet do firanek i zasłon znajdującymi się w naszym asortymencie i życzymy udanych zakupów w sklepie internetowym TanieKarnisze.pl!

Rozety do upinania firan i zasłon

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl