Kontakt

Taniekarnisze.pl

tel.: 516 851 871

mail: biuro@taniekarnisze.pl

Numer konta do przelewów

81 1050 1360 1000 0090 3013 4952

ING BANK SLĄSKI

Żabki metalowe do karniszy – sprawdź naszą ofertę!

W naszym sklepie internetowym TanieKarnisze.pl przygotowaliśmy dla klientów pełną gamę elementów przeznaczonych do karniszy metalowych. Sprawdź wszystkie nasze propozycje i złóż swoje zamówienie już teraz!

Naszym celem jest oferowanie klientom szerokiej gamy karniszy wraz z dopasowanymi do nich dodatkami, aby można było stworzyć razem z nimi idealnie dopasowaną konstrukcję do każdej przestrzeni.

W naszym asortymencie dostępne są przede wszystkim:

  • kółka z żabkami do karniszy
  • łączniki metalowe proste do rur karniszy
  • łączniki przegubowe – łączniki kątowe do rur karniszy
  • wsporniki sufitowe i boczne – wnękowe do karniszy
  • przedłużki wspornika karnisza
  • rury metalowe do karniszy

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyłącznie najwyższej jakości elementy do karniszy, które dopasowane są do karniszy znajdujących się w naszej ofercie!

Polecamy przede wszystkim specjalne, ciche żabki - karnisz dzięki nim może działać jeszcze łatwiej. Kółka współpracujące z żabkami są pokryte teflonem, który zapewnia im jeszcze lepszy poślizg, a także cichą pacę. Zaczepy oferujemy w wielu kolorach do wyboru – można łatwo dostosować je do konkretnych kolorów karniszy.

W naszym asortymencie dostępne są także łączniki przegubowe, które nazywane są także łącznikami kątowymi. To elementy, które stosowane są w przypadku łączenia rur karniszy, na przykład karniszy narożnych lub też wykuszowych. Przeguby pozwalają na łączenie ze sobą rur pod dowolnym kątem – szybko i łatwo.

Na elementy do karniszy, w tym także na żabki do karniszy cena w naszym sklepie internetowym zawsze jest bardzo atrakcyjna. U nas nie musisz przepłacać za najlepszą jakość!

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem i chcesz wybrać najlepsze dodatki do karniszy, prosimy o skontaktowanie się z nami – będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie z nich i doradzić najlepsze produkty z naszego sklepu.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na elementy karniszy znajdujące się w naszym sklepie internetowym TanieKarnisze.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl