karnisze ryflowane

czarne karnisze

Kontakt

Taniekarnisze.pl

tel.: 516 851 871

mail: biuro@taniekarnisze.pl

Numery kont do przelewów

51 2490 0005 0000 4500 4720 8778

Alior Bank

65 1090 2008 0000 0001 0904 4190

Santander Consumer Bank

Nietypowe karnisze – dopasowane do każdego okna

Najczęściej karnisz posiada prostą konstrukcję – może być on wykonany z rury metalowej, z litego drewna czy też może mieć postać szyn.

Jeśli jednak okno czy ściany posiadają nietypową konstrukcję, stosuje się do nich także nietypowe karnisze. Oto najbardziej popularne modele!

Nietypowe karnisze – karnisze narożne

Taki model karniszy stosowany jest w oknach standardowych, balkonowych i tarasowych, które tworzą narożniki. W tym przypadku, zamiast montowania dwóch karniszy, można zamontować jeden, który składa się z dwóch rur połączonych ze sobą specjalnym łącznikiem.

Na nietypowe karnisze narożne stosuje się najczęściej karnisze z łącznikami przegubowymi. Tego typu łączniki pozwalają na uzyskanie kąta prostego pomiędzy rurami, a także innych kątów w zależności od potrzeb.

Nietypowe karnisze – karnisze wykuszowe

Karnisze wykuszowe to specjalny typ karniszy, który przeznaczony jest do montażu w wykuszach okiennych. Są to specjalne konstrukcje, które wystają poza obrys budynku. Najczęściej tworzą one trapez z trzema ścianami. Gdy umieszczone są na nim okna, można dopasować do nich takie nietypowe karnisze, jak karnisze wykuszowe.

Karnisze do wykuszy to najczęściej karnisze z łącznikami kątowymi – przegubowymi, które pozwalają na połączenie ze sobą dowolnej liczby prostych karniszy rurowych. Łączniki te umożliwiają wygięcie pod dowolnym kątem.

Zamów nietypowe karnisze w naszym sklepie!

Chcesz zdecydować się na nietypowe karnisze, ale nie wiesz, gdzie można je kupić? Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym TanieKarnisze.pl!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy nietypowe karnisze w wielu wariantach do wyboru – także karnisze wykonujemy na wymiar, dlatego też możemy dociąć je tak, aby pasowały indywidualnie do konkretnego miejsca montażu.

Zachęcamy już teraz do sprawdzenia wszystkich modeli karniszy znajdujących się w naszym asortymencie i życzymy udanych zakupów w sklepie TanieKarnisze.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl